מי אני ומה עומד מאחורי האתר הזה?

שלום, שמי אלי מורנו, אני בוגר החוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל אביב, ומנהל אתר TVC, בלוג הקולנוע העצמאי הגדול ביותר ברשת. חלקכם מכירים את הכתיבה שלי בנושא קולנוע עוד מעידן אתר "המספריים של אדוארד", אשר פעל ברשת משנת 1995 וזוהי הגרסה העדכנית שלו. כל ביקורות הקולנוע של האתר ההוא, שהיה מראשוני האתרים ברשת שפעל לקדם כתיבה עצמאית ביקורתית בנושא קולנוע ושיח תרבותי הוגרו גם לכאן.

TVC שם לעצמו לעודד את אותה המטרה. קידום השיח בנושאי קולנוע וטלוויזיה. באתר מופיעים פוסטים שלי על סרטים חדשים וגם על סרטים ישנים. סדרות טלוויזיה נוכחיות וגם קלאסיקות. הרעיון המרכזי העומד בבסיס הקמתו של האתר גורס חופש ביטוי מוחלט בנושא ביקורות סרטים ותופס את אומנות הקולנוע לא על ציר זמני עכשווי אלא כעולם עם משך הוויה ארוך, שיש להשכיל ולדעת לנווט בתוכו על מנת ליהנות ממנו בשלמותו.

אני שמח לארח אתכם כאן, ומקווה שתקראו ותצטרפו לדף העידכונים של האתר בפסייבוק לקבלת עדכונים שוטפים.

אנשי יחסי ציבור הרוצים ליצור עמי קשר בנושא הקרנות סרטים וביקורות, או גופים המעוניינים בהרצאות בנושאי קולנוע, מוזמנים לעשות כאן במייל הבא:elikoknows@gmail.com

במהלך השנים אני מרצה ומלמד על פי דרישה ברחבי הארץ בתחום קולנוע. אשמח להעניק לכם את שירותי בנושא זה בהרצאות אורח שונות, מגוונות ואשר יתאימו את עצמן לקהל היעד.

ליצירת קשר להזמנת הרצאה השאירו את פרטיכם כאן ואצור עמכם קשר בהקדם ואתאים גם לכם את ההרצאה המתאימה לכם ביותר.

אשמח לשמוע מכם!

אלי מורנו