שוטטות-2002

מעט מאד סדרות קומיות משובחות דוגמת שוטטות ראה הערוץ השני בימי חייו המתארכים.

הסידרה, פרי פיתוחו של אסף הראל שימשה קרש הקפיצה של הראל להכרה של ממש בכשרונו הקומי היחודי. להראל, נוכחות של ממש וההומור המתנצל לכאורה שהוא מציע חד ומעניין.

הקונספט המבריק של שוטטות אשר דאג לארח ידוענים שונים, לאתגר אותם, להציק להם ולהציג את תעשיית הסלבריטאיות על כל הדרה והגיחוך שבה עבד מהרגע הראשון. אורחים נחשבים מתחום הבידור שהצליחו שהיו מוכנים להרתם לרעיון כשרית חדד, יעל פוליאקוב ופולי ועוד רבים אחרים אשר גילו הומור עצמי ונתנו דרור לצחוק משוחרר על הבבואה התקשורתית שלהם רק יצאו מכך נשכרים. נדמה ששוטטות היא כל מה ששולץ של רועי בר נתן, ניסתה לעשות אך ללא הצלחה.

שוטטות תפסה את עידן הידוענים שניה לפני סוף תקופת המודעות העצמאית הישירה והכנה שלהם. זו שהוחלפה בעידן אחר זוהר וסינטטי יותר. והציעה בעזרת צוות קומי משובח שכלל מלבד הראל גם את אורי גוטליב וארז בן הרוש וכתיבה משובחת במיוחד פורמט קצר, חד וקולע שקשה להישאר אדיש למול ההברקות שלו, שנבעו מצירוף מוצלח של כתיבה חדה, ובימוי נכון וקאמפי במיוחד לו אחרים צמד בימאי התוכנית.

שוטטות שודרה במשך שתי עונות וזכתה להצלחה סבירה הגם שלא הפכה ללהיט ענק, בעיקר בשל שעת השידור המאוחרת שלה. כך או כך, נכנסה התוכנית לפנתיאון הקאלט הקומי הישראלי בקלילות נעימה במיוחד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>