ילדה טובה-2002-The Good Girl

להווי ידוע כי השתתפות בסידרת טלווזיה שאורכה כנצח כדוגמת חברים או שושלת מובילה להתעשרות תוך כדי עשייתה ולשיממון מקצועי עם סיומה.

ג'ניפר אניסטון היא אחת מבוגרות הסידרה המצליחה ביותר של שנות התשעים חברים אשר היתה נחושה בדעתה שלא ליפול אל מדבר הכלום של כוכבי סדרות הטלוויזיה והיא עושה זאת עד כה בהצלחה רבה.

מעבר לפופולאריות העצומה של אניסטון תרמו לכך גם לא מעט בחירות קריירה חכמות של תפקידים בהם הצליחה להציג בהצלחה פאן אחר שלה כשחקנית. ילדה טובה, הוא הראשון והמוצלח ביותר בסידרת סרטים בהם כיכבה אניסטון ואשר בהם הציגה פנים שונות.

אניסטון מגלמת כאן מוכרת משועממת בסופר מרקט מקומי בעיירה נידחת מן הסוג שקיים רק בארצות הברית. העיירות הללו לרוב שמרניות במיוחד ומציעות רק סוג של מפלט אחד ויחיד עבור תושביהן והוא עקירה מהן…

לדמות הזבנית המתוסכלת של אניסטון מתלווה שיעמום רגשי חזק והיא פוצחת בסיפור אהבה אסור עם עמית לעבודה בגילומו התמוהה ושובה הלב של ג'ק גילנגהול אשר גם לו היווה הסרט הזה סוג של נקודת מפנה בקריירה וגרם להוליווד לשים לב אליו.

הסרט הקטן הזה עשוי בקפידה וכתוב ביד אמן, הוא נשען על אניסטון שהסכימה להתפשר בשכר עבור מה שנהוג לכנות, "התפקיד הנכון". הגם שלרגעים קשה להתנתק מבת דמותה רי'צל בחברים הרי שבסך הכול הכללי מדובר בהופעה מוצלחת מאד בסרט קטן ומהודק המציע הצצה אל מאחורי הקלעים של נפש מתוסכלת בעיר שאין בה עתיד והשיעמום הוא האוייב הגדול ביותר של תושבתי.

כמעט במסורת סרטי הפילם נואר, דמותה של "האישה שטן", מניעה את גלגליה הדרמטיים של העלילה ועליה גם לשלם את המחיר המוסרי.

דרושה מעט סבלנות לסרט אך בסופו של דבר הוא מציע חווית צפייה מתוחכמת ומהנה במיוחד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.